Aktualności

Start 9 Aktualności 9 Co nowego w Aquasfera?

Co nowego w Aquasfera?

utworzone przez | paź 21, 2022 | Aktualności

Pływalnia Miejska Aquasfera – nieco informacji

Co nowego?

Automat z akcesoriami basenowymi

W naszym obiekcie pojawił się automat z akcesoriami basenowymi. Można w nim nabyć czepki kąpielowe, okulary pływackie, kąpielówki męskie, pieluszki do pływania dla dzieci, rękawki do pływania dla dzieci, klapki, zatyczki do uszu, klipsy na nos, a nawet ręcznik. W automacie można zapłacić kartą płatniczą lub bilonem, w tym euro. Automat znajdziemy po przekroczeniu bramki wejściowej.

W strefie czystej udostępnione zostały również szafki depozytowe do przechowywania wartościowych przedmiotów. Szafki znajdują się za kasami biletowymi/recepcją. Aby szafkę zamknąć, należy włożyć monetę o nominale 2 zł, przekręcić kluczyk i zabrać go ze sobą. Monetę odbierzemy opróżniając szafkę.

Uruchomiony został terminal do kart MultiSport. Osoby posiadające takie karty będą mogły ich używać w celu skorzystania z basenu. Honorowane są wszelkie rodzaje karty MultiSport, a to: Classic, Light, Plus, Plus Kids, Student, Kids, Kids Aqua, Senior oraz MultiActive. Karty MultiSport zapewniają swoim pracownikom firmy, które zawarły umowę z Benefit Systems SA. Pływalnia nie prowadzi sprzedaży tych kart.

W holu pływalni pojawiły się dodatkowe automaty z napojami zimnymi i przekąskami oraz napojami ciepłymi (kawa, herbata).

W kierunku samoobsługi

W holu pływalni zamontowane zostały dodatkowe automaty, które mają ułatwić użytkownikom wstęp na basen.

Automaty samoobsługowe

Pierwszy z automatów (mniejszy) umożliwia zakup kart prepaid, których będziemy mogli używać wielokrotnie w celu zakupu biletu, w ramach posiadanych środków. Kartę prepaid można nabyć używając gotówki (banknoty o nominałach 20, 50, 100, 200 zł). Urządzenie zapewnia dodatkowo możliwość doładowania posiadanej karty prepaid. Doładowania można będzie też dokonać online, po wejściu na stronę Aquasfery w internecie, zakładając wcześniej indywidualne konto użytkownika w recepcji pływalni.

Drugi automat służy do zakupu biletów wejścia i wydawania pasków umożliwiających otwarcie bramki wejściowej oraz szafki w szatni. Zakup możliwy jest przy pomocy kart płatniczych lub  kart prepaid. Możliwe jest też użycie biletu, który zakupimy online na stronie Aquasfery. Z takiego biletu trzeba zeskanować kod QR za pomocą czytnika w automacie, bądź wprowadzić kod cyfrowy używając klawiatury cyfrowej. Bilet zakupiony przez internet możemy posiadać na smartfonie lub wcześniej wydrukować go sobie w domu. Po zakończeniu opisanych czynności automat wyda nam pasek elektroniczny. To urządzenie zapewnia pełną samoobsługę i nie wymaga udziału pracownika recepcji.

Co słychać na basenie?

Obecnie na basenie prowadzone są zajęcia w grupach:

  • Polski Związek Pływacki – pływanie synchroniczne (soboty i niedziele),
  • Rekin – Klub Pływacki Lubaczów, przygotowuje zawodników do zawodów oraz prowadzi naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • ImPuls Fitness – nauka pływania dla dzieci,
  • Proswim – nauka pływania dla dzieci i dorosłych.

Kontakt z Aquasferą

Strona w internecie: www.aquasfera.lubaczow.pl
Adres mailowy: biuro@aquasfera.lubaczow.pl
Telefon: +48 731 212 215

Formularz Kontaktowy

9 + 9 =

* Pola wymagane.

AQUASFERA - PŁYWALNIA MIEJSKA

ul. mjr. Hubala 21, 37-600 Lubaczów

+48 731 212 215

biuro [at] aquasfera.lubaczow.pl

 

URZĄD MIEJSKI W LUBACZOWIE

ul. Rynek 26, 37-600 Lubaczów

+48 16 632 80 10

poczta [at] um.lubaczow.pl